Kalinowe Pola

Opis

W 2010 roku, 12 kilometrów od Świebodzina, w miejscowości Kalinowo powstało 18-dołkowe pole golfowe, które ma być dostępne i przystępne dla wszystkich. Na 75 hektarach powstało pole, które przyciąga amatorów golfa nie tylko urodą i przyjazną atmosferą lecz również atrakcyjną ceną. Atrakcyjnie położone wśród pięknych terenów leśnych i w sąsiedztwie j. Niesłysz

Kalinowe Pola to pole typu „parkland”. Zaprojektowano je, aby było wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów, grających z białych tee, a równocześnie łagodne i ciekawe dla graczy początkujących, startujących z żółtych. Bardzo łatwo jest zaprojektować „ trudne pole golfowe” z wąskimi fairwayami, setkami bunkrów, dużą ilością wody i 8 000 metrów długości, ale nie w tym rzecz. Pole powinno być wyzwaniem dla większości graczy, ale nie może zniechęcać. Takie właśnie pole udało nam się stworzyć oraz zbudować wokół niego cały kompleks z zadaszonym i oświetlonym driving rangem, oświetloną 6 dołkową akademią, hotelem, restauracja i sala konferencyjną. Śmiało możemy powiedzieć, że golfiści nudzić się nigdy tutaj nie będą, a inni odwiedzający np. uczestnicy eventów firmowych szybko dostrzegą i doświadcza atrakcyjnych walorów tego miejsc.

Bliskość ze skrzyżowaniem autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 to również niewątpliwie atut naszej lokalizacji. Z Poznania dojedziecie na Kalinowe Pola w 60 min. Z Berlina w 90 min. Z Zielonej Góry 35 min.

https://kalinowepola.pl/