Ziemialubuska.pl

Od Lubuszan dla Lubuszan oraz wszystkich chętnych zakochania się w Ziemi Lubuskiej.

Serwis ZiemiaLubuska.pl to internetowy przewodnik po Ziemi Lubuskiej. W naszym serwisie znajdziesz informacje o ciekawych miejscach leżących na Ziemi Lubuskiej, niezwykłych postaciach, które tworzyły historię tego regionu i zapomnianych wydarzeniach z historii Lubuskiego. Przybliżymy Ci także praktyczne wiadomości, zaprezentujemy piękne zdjęcia i filmy opowiadające o tym magicznym kawałku Polski. Ziemia Lubuska to dla nas perła naszego kraju! Staramy się ją odkrywać dla Ciebie na nowo. Z tego względu nasz zespół redakcyjny, składający się z pasjonatów, miłośników, czy wręcz osób zakochanych w naszej „małej Ojczyźnie” każdego dnia wędruje po Ziemi Lubuskiej, by rozwijać portal oraz dostarczać nowych treści i zdjęć.

Skontaktuj się z nami

Naszą redakcję tworzy zaangażowany zespół miłośników Ziemi Lubuskiej. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 10 osób. Nasz zespół, to czujni obserwatorzy Ziemi Lubuskiej, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, pozostając jednocześnie w dialogu z czytelnikami - doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze, oraz lokalnymi przedsiębiorcami pomagając im rozsławić ich lokalne firmy i produkty.  

Prawa autorskie

Treści i materiały zawarte w portalu są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie materiałów, zdjęć, filmów zawartych na portalu możliwe tylko po otrzymaniu zgody redakcji!.

Zdjęcia i filmy

Poza słowem pisanym, informacje uzupełniamy materiałami wideo i galerią zdjęć. Dzięki zaangażowaniu naszych fotoreporterów i operatorów, staramy się być obecni tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Poprzez materiały foto i wideo interweniujemy w sprawach obywatelskich, edukujemy, promujemy ciekawe obiekty, inicjatywy i przedsięwzięcia. Realizujemy materiały lotnicze i produkujemy filmy reklamowe.

Dział sprzedaży i reklamy

Na naszych stronach reklamuje się wiele firm i instytucji, korzystając z wpisu do naszej bazy firm z Ziemi Lubuskiej, artykułów sponsorowanych, kampanii banerowych lub wykorzystując inne formy graficzne. Nasz dedykowany zespół działu sprzedaży pomaga klientom i partnerom przygotowywać skuteczne kampanie na stronach portalu. Służymy radą w planowaniu działań promocyjnych i doborze odpowiednich formatów i narzędzi reklamowych.

Dział IT

Funkcjonowanie naszego portalu nie byłoby możliwe bez działu IT. Nasz zespół składający się głównie z programistów, webmasterów, architektów systemu oraz grafików firmy amb software każdego dnia pracuje na to, aby korzystanie ze strony ZiemiaLubuska.pl było sprawne i intuicyjne. Wspiera to praca również project managerów oraz osób zajmujących się tematyką UX.

 

Nasz zespół

Nasz zespół to przede wszystkim ludzie – ludzie, którzy mają pasję, niewiarygodny talent, energię, własne unikalne historie oraz tak jak my - niezwykłe przywiązanie do Ziemi Lubuskiej.

Juanita & Mariusz Goniewicz

Właściciele / Inwestorzy

Bartosz Goniewicz

Redaktor Naczelny / Creative Director

Artur Szałankiewicz

Project Manager / Dział IT

Paulina Madej

Redaktorka

Edyta Regulska

Rozwój Produktu / Dział Marketing & Sprzedaż

Wojciech Wychodzki

Graphic Designer