Aktualności z regionu dotyczące transportu

Infrastruktura w regionie sprawia, że ​​podróżowanie po Ziemi Lubuskiej jest łatwe i sprawne. O planowanych i niespodziewanych zakłóceniach staramy się informaować na bierząco.

Zaplanuj swój pobyt na Ziemi Lubuskiej

Województwo lubuskie położone jest w zachodniej części Polski na obszarze Środkowego Nadodrza. W krainie pięciuset jezior, pomiędzy sosnowymi lasami, wśród pagórków i malowniczych dolin rozciąga się przepiękna Ziemia Lubuska. Skorzystaj z naszych informacji i zaplanuj swoją podróż na Ziemię Lubuską.

Port Lotniczy 
Zielona Góra

Pasażerowie mogą dojechać na lotnisko z Zielonej Góry oznakowanym autobusem, który wyrusza z przystanku na dworcu PKS i zatrzymuje się na ul. Zarugiewicza (parking przy głównym wejściu do Palmiarni Zielonogórskiej), na ul. Staszica (przy ZSEiS) oraz na ul. Sulechowskiej (przystanek przy stadionie lekkoatletycznym). Autobus zabiera pasażerów również z lotniska po przylocie z Warszawy.

Więcej informacji na: http://airport.lubuskie.pl/

Przewozy Regionalne

Chcesz wygodnie podróżować po województwie lubuskim? POLREGIO z myślą o swoich pasażerach przygotowało zbiór informacji przydatnych podczas kolejowych wyjazdów. Zapoznaj się z proponowaną przez Przewozy Regionalne ofertą i przekonaj się czy Twoja podróż do województwa lubuskiego jest warta zachodu!

Więcej informacji na: https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/region-lubuski/

Trasa dojazdu

Szukasz najszybszej drogi do celu? Zaplanuj dokładnie swoją trasę po Ziemi Lubuskiej. Wpisz kod pocztowy lub miasto a wyszukiwarka pokaże Ci najlepsze trasy do celu. 

Początek trasy
Koniec trasy