Zaplanuj swój pobyt na Ziemi Lubuskiej

Województwo lubuskie położone jest w zachodniej części Polski na obszarze Środkowego Nadodrza. W krainie pięciuset jezior, pomiędzy sosnowymi lasami, wśród pagórków i malowniczych dolin rozciąga się przepiękna Ziemia Lubuska. Skorzystaj z naszych informacji i zaplanuj swoją podróż na Ziemię Lubuską.

Port Lotniczy 
Zielona Góra

Pasażerowie mogą dojechać na lotnisko z Zielonej Góry oznakowanym autobusem, który wyrusza z przystanku na dworcu PKS i zatrzymuje się na ul. Zarugiewicza (parking przy głównym wejściu do Palmiarni Zielonogórskiej), na ul. Staszica (przy ZSEiS) oraz na ul. Sulechowskiej (przystanek przy stadionie lekkoatletycznym). Autobus zabiera pasażerów również z lotniska po przylocie z Warszawy.

Więcej informacji na: http://airport.lubuskie.pl/

Przewozy Regionalne

Chcesz wygodnie podróżować po województwie lubuskim? POLREGIO z myślą o swoich pasażerach przygotowało zbiór informacji przydatnych podczas kolejowych wyjazdów. Zapoznaj się z proponowaną przez Przewozy Regionalne ofertą i przekonaj się czy Twoja podróż do województwa lubuskiego jest warta zachodu!

Więcej informacji na: https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/region-lubuski/

Główne szlaki komunikacyjne województwa

Województwo lubuskie leży w zachodniej części kraju. Największe ośrodki miejskie to Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski. Najważniejsze drogi regionu to autostrada A2, przecinająca je wzdłuż osi wschód-zachód, oraz Autostrada A18 i droga ekspresowa S3. Z uwagi na położenie przy granicy z Niemcami, ważne dla ruchu krajowego i międzynarodowego są drogi krajowe nr 12, 18, 22, 27, 29, 31, 32 i 92. Kliknij na mapie na drogę, przejście graniczne lub informacje turystyczną by uzyskać więcej informacji.

Trasa dojazdu

Szukasz najszybszej drogi do celu? Zaplanuj dokładnie swoją trasę po Ziemi Lubuskiej. Wpisz kod pocztowy lub miasto a wyszukiwarka pokaże Ci najlepsze trasy do celu. 

Początek trasy
Koniec trasy