Nowiny Wielkie

Opis

Nowiny Wielkie to nie tylko miejscowość o interesującej nazwie, ale przede wszystkim miejsce gdzie można obejrzeć w niezwykłym parku 30 olbrzymie prehistoryczne gady.
Dinozaury będące w Parku są bardzo dokładnym odzwierciedleniem żyjących kiedyś gadów. Wykonane zostały przez twórcę Parku p. Krzysztofa Kuchnio przy współpracy z czołowymi polskimi paleobiologami w oparciu o naukową literaturę i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Podczas spaceru, w leśnym zaciszu, można spotkać dinozaury różnej wielkości od małych 1 metrowych do 27- metrowego diplodoka. Można dowiedzieć się gdzie i kiedy żyły, czym się żywiły, jak zdobywały pożywienie i jak broniły siebie i swoje potomstwo.
"Park Dinozaurów Nowiny Wielkie" został zaprojektowany i stworzony tak, aby zainteresować wszystkie odwiedzające go osoby, niezależnie od wieku. Wycieczka w prehistorię będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wszystkim wiele wrażeń. Miło spędzając czas można się tutaj wiele nauczyć i dowiedzieć o ewolucji życia na ziemi. Dla wymagających istnieje możliwość zwiedzania Parku z przewodnikiem.
Więcej informacji na stronie
www.park-dinozaurow.pl