11.02

Queen Symfonicznie Zielona Góra

Zielona Góra

Muzyka
Rozrywka
Sztuka & kultura

Queen Symfonicznie

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy! Queen Symfonicznie bilety już w sprzedaży. 

Queen Symfonicznie w Polsce

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego  się w rolę Freddiego Mercury’ego.

Zespół wystąpi z najnowszym programem, do  którego włączono m.in “One Vision”, “Under Pressure” oraz wyjątkową  kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską  śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi  również gitarzysta solowy.

Koncerty Queen Symfonicznie trasa 2022/2023:

11 lutego 2023 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Zielonej Góry na dwa koncerty w Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda. Dodatkowo, już 12 lutego dwa koncerty w Gorzowie Wielkopolskim w Filharmonii Gorozwskiej.

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/queen-symfonicznie/